Menu

Dyżur letni sierpień

2020-06-16

DRODZY RODZICE!

Informujemy, że ze względu na sytuację pandemiczną panującą w kraju i decyzję organu prowadzącego, od 01.08.2020r. rozpoczynamy dyżur wakacyjny z zachowaniem wszelkich zasad zawartych w „Procedurze zapewnienia bezpieczeństwa
w związku z zagrożeniem wystąpienia COVID-19 w Przedszkolu nr 17 Ciuchcia.

W kwietniu za pośrednictwem poczty mailowej dokonali Państwo zapisu na dyżur letni w sierpniu.
W związku z tym zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w obowiązującej w Przedszkolu procedurze liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o zastanowienie się i podjęcie przemyślanej decyzji w kwestii zapisu Państwa dziecka na sierpień .

Informujemy, że warunkiem przyjęcia dziecka w aktualnej sytuacji na dyżur w sierpniu jest dostarczenie wypełnionych dokumentów (załącznik nr 2 i nr 3 procedury) do 19.06. (piątek) do godz. 10.00., mailowo lub wrzucenie do skrzynki przedszkola.

W przypadku braku miejsc dla dzieci, których rodzice oboje pracują i dostarczą wymagane dokumenty, informujemy, że będą one weryfikowane i w pierwszej kolejności przyjęte zostaną dzieci rodziców pracujących w służbach medycznych, mundurowych, handlu i służbach wspomagających zwalczanie i przeciwdziałanie covid-19.

Rodzice dzieci, które zostały zapisane do innych przedszkoli na dyżur w lipcu proszeni są o kontakt mailowy z wybraną placówką.

Zapraszamy do kontaktu

Publiczne Przedszkole nr 17
im. Ciuchcia
ul. 3-go Maja 17
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel.: 62 591 53 54
e-mail: przedszkole_nr17@wp.pl
Formularz kontaktowy