^Powrót na górę
logo
Get Adobe Flash player

Menu

Bal Karnawałowy 2018

W czwartek 8 lutego 2018 roku po raz kolejny odbył się Bal Karnawałowy w Gimnazjum Spółdzielni Oświatowej przy ulicy Waryńskiego dla naszych przedszkolaków. Nasze dzieci bawiły się wraz z rodzicami, panią dyrektor i nauczycielkami. Bal Karnawałowy prowadziła nauczycielka Natalia Karpińska oraz Marcin Maras, który sprawował pieczę nad muzyką. Wszyscy przebrani w barwne i pomysłowe stroje bawili się doskonale. Skoczna i rytmiczna muzyka wprowadziła nas w radosny nastrój i zachęcała do wspólnej zabawy, zarówno podczas tańców jak i zaplanowanych konkursów. Na parkiecie można było podziwiać piękne księżniczki, spider-manów, kotki, policjantów oraz wiele innych cudnych postaci. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie i wspólną zabawę.

 

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w naszej galerii - LINK.

Konkurs Masterchef Junior

W czwartek 8 lutego Kamil Karasiński z gr.III, wziął udział w I międzyprzedszkolnym konkursie kulinarnym MASRECHEF JUNIOR pod hasłem „Samo zdrowie”. Celem konkursu było promowanie sztuki kulinarnej oraz pogłębianie wiedzy na temat zdrowego odżywiania się. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu zdrowego posiłku-podwieczorku dla przedszkolaka z wykorzystaniem zdrowych produktów. Kamil przygotował „Kulki młodości”(daktyle, rodzynki, słonecznik, nasiona  Chia , sezam, wiórki kokosowe, kakao, miód). Jury oceniało wszystkie potrawy pod względem smaku i estetyki wykonania, a po kulinarnych obradach tytuł MASTERCHEFA JUNIORA przyznano wszystkim dzieciom. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy , oraz upominki. Było pysznie , zdrowo i kolorowo! Gratulujemy! :-)

 

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w naszej galerii - LINK.

Zajęcia otwarte gr. II

Dnia 7 lutego w grupie II odbyło się zajęcie otwarte, którego tematem były „Karnawałowe zabawy”. Nawiązując do znanych bajek dzieci przyporządkowywały obrazki z akcesoriami pasującymi do ilustracji z Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Królewny Śnieżki i Calineczki. Potrafiły podzielić wybrane wyrazy na sylaby i określić ich liczbę. Segregowały baloniki według koloru, przeliczały drobne elementy. Na zakończenie kolorowały zaszyfrowany obrazek, aby przekonać się jakie przedstawia przebranie. Mimo tremy z powodu obecności rodziców dzieci wykazały się dużą wiedzą i były bardzo aktywne. Dziękujemy Rodzicom za przybycie!

 

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w naszej galerii - LINK.

Jedynka dzieciom - V karnawał z piłką

W dniu 30.01.2018 roku dzieci 6-letnie z gr. IV zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 1 na zabawy sportowe pod hasłem "JEDYNKA dzieciom - V karnawał z piłką". Jest to kontynuacja spotkań sportowych organizowanych przez szkołę. Jak co roku dzieci świetnie się bawiły. Zabawy odbywały się indywidualnie, w grupach i w grupach mieszanych między przedszkolami. Na koniec każde dziecko otrzymało medal i poczęstunek.

 

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w naszej galerii - LINK.

Wyróżnienie w konkursie wokalnym dla Mileny Mądry

W dniu 30.01.2018 roku w Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Elżbietanek odbył się Pierwszy Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Zimowej i Świątecznej. Nasze przedszkole godnie reprezentowała Milena Mądry z gr.III ,która doskonale, zarówno pod względem wokalnym, rytmicznym, dykcyjnym jak i choreograficznym wykonała pastorałkę pt. „Od serca do ucha”, zdobywając zaszczytne WYRÓŻNIENIE. Konkurs przebiegał w iście światecznej, ciepłej atmosferze.

 

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w naszej galerii - LINK.

Copyright © 2013. PRZEDSZKOLE NR 17 Rights Reserved.