Menu

IV Olimpiada Lekkoatletyczna w Szkole Podstawowej nr 1

2018-06-13

W dniu 13.06.2018 odbyła się czwarta Olimpiada Lekkoatletyczna dla przedszkolaków w Szkole Podstawowej nr 1 przy ulicy Partyzanckiej. Dzieci ze wszystkich przedszkoli w Ostrowie Wielkopolskim brały udział w Olimpiadzie a nasze przedszkole reprezentowała  grupa V. Na przedszkolaki czekały konkurencje tj.: bieg na 30m, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal. Po zakończeniu wszystkich konkurencji, dzieci wzięły udział w drużynowym  biegu sztafetowym 4x50m. Po zakończonych zawodach, każdy został obdarowany medalem za udział w Olimpiadzie oraz te dzieci, które zdobyły najlepsze wyniki w danych konkurencjach. Na podium stanęła Oliwia Bojcińska, która zdobyła 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową.  Było wiele radości i emocji związanych z konkurencjami, jeszcze w drodze do przedszkola, dzieci były zadowolone i dumne ze swoich osiągnięć.